HYDROPONIE 

Počet produktů: 112
produktů na stránce
Propagátor X-Stream 12, aeroponická řízkovnice s ventilačními klapkami. Zajišťuje neustálý příjem živin, vody a kyslíku kořeny. Rozměry 46x38,5x41cm. Průměr kroužků 5 cm.
Aeroponní propagátor X-Stream pro 120 rostlin zajišťuje konstantní přísun vody, živin a kyslíku přímo ke kořenům. Optimální mikroklima pro mladé rostliny.
Propagátor X-Stream 20, aeroponická řízkovnice s ventilačními klapkami. Zajišťuje neustálý příjem živin, vody a kyslíku kořeny. Rozměry 46x38,5x41cm. Průměr kroužků 5 cm.
Kompletní aeroponická řízkovnice X-Stream 40 s krytem a ventilačními klapkami. Neustálý transport živin, vody a kyslíku přímo ke kořenům.
Kompletní aeroponická řízkovnice X-Stream 80 s krytem a ventilačními klapkami. Neustálý transport živin, vody a kyslíku přímo ke kořenům. Průměr kroužků 5 cm.
Kompletní aeroponický systém Amazon 16 na úspěšnou kultivaci 16 rostlin. Aktivní aeroponie poskytuje rostlině maximální a konstantní přísun kyslíku a živin.
Aeroponický systém Nutriculture Amazon 32 pro 32 rostlin. Konstantní příjem výživy, optimální poměr kyslíku a živin, nadprůměrné výsledky.
Kompletní aeroponický systém Amazon 8 na úspěšnou kultivaci 8 rostlin. Aktivní aeroponie poskytuje rostlině maximální a konstantní přísun kyslíku a živin.
Kompletní aeroponický systém Amazon TWIN 16 na úspěšnou kultivaci 16 rostlin. Aktivní aeroponie poskytuje rostlině maximální a konstantní přísun kyslíku a živin.
Kompletní aeroponický systém Amazon TWIN pro úspěšnou kultivaci 32 rostlin. Aktivní aeroponie poskytuje rostlině maximální a konstantní přísun kyslíku a živin.
ompletní aeroponický systém Amazon TWIN 8 na úspěšnou kultivaci 8 rostlin. Aktivní aeroponie poskytuje rostlině maximální a konstantní přísun kyslíku a živin.
Vypsáno 1 - 12 z 112 položek