KVĚTINÁČE 

Počet produktů: 13

Dostupné filtry

produktů na stránce
Ebb&Flow Napouštěcí vana o rozměrech 33x110 cm. Pěstební ocelový stůl 1x1 m z naší nabídky je vhodný přesně pro 3 tyto vany vedle sebe. Pěstební ocelový stůl 2x1 m z naší nabídky je vhodný přesně pro 6 těchto van vedle sebe. Bez šroubení.
Květináč Hercules Antispiralizz s novou a vylepšenou technologií. Revoluční síťové dno zvyšuje potenciál tohoto květináče. Toto není obyčejný Hercules. Toto je SUPER Hercules.
Květináče Hercules jsou momentálně špičkovými produkty pro pěstování v nádobách. Zachovávají si lehkost a snadno se s nimi manipuluje, zatímco si stále udržují potřebnou pevnost a snesou zátěž, které jsou v pěstírně vystaveny. Mají nezvyklou stavbu stěn s velkými otvory pro maximální přívod vzduchu ke kořenům.
Květináče HERCULES Super-Roots mají nezvyklou stavbu stěn s velkými otvory pro maximální přívod vzduchu ke kořenům.
Miss" vychází ze zkušeností již známých květináčů "Hercules Super Roots", tedy z teorie o  "cívkovému" efektu, kdy se kořeny točí kolem obvodu květináče - ten je běžný u klasických květináčů, díky nestandardnímu tvaru nádoby je tento efekt vyloučen a kořeny tvoří mohutnější masy.
Květináče Super Vega zajistí nejrychlejší vývoj kořenového valu.
Plastová kulatá podmiska pro kulaté květináče Hercules.
Vypsáno 1 - 12 z 13 položek